Sunucu Teknolojileri

Genel olarak önemli iş uygulamaları ve veri yönetimi için doğru sunucu çözümlerinin belirlenmesi, iş sürekliliği ve veri güvenliği için en önemli hususlardan bir tanesidir. BVF Bilgi Teknolojileri, profesyonel teknik ekibiyle, mevcut ve devamındaki iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak, bütün seviyelerde, maksimum kapasite ve performans sağlayan sunucu modelleri ile çözümler ve katma değerli hizmetler sunmaktadır. 
Uzman teknik ekiplerimiz gereksinimlerinizi analiz ederek size en uygun hizmet ve çözümü tespit etmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanan sistemin konfigürasyonu en ince detayına kadar belirlendikten sonra oluşturulan proje planı dahilinde ürünler temin edilir, sistem mühendislerimiz tarafından kurulur ve devreye alınır.

Sunucu Sistemlerimiz

HPE

HPE SUNUCU SİSTEMLERİ

Her boyutta iş yerinin kritik verileri gerçek zamanlı iş içgörülerine dönüştürmesine yardımcı olmak için sorunsuz bir biçimde ölçeklenen, benzersiz şekilde modüler, son derece esnek ve güvenilir platform.

Aruba

Aruba Networks ile Kurumsal Ağ Çözümleri

Bir Hewlett Packard Enterprise şirketi olan Aruba, dünya çapında her büyüklükteki işletmeler için yeni nesil ağ çözümleri konusunda lider bir sağlayıcıdır.

HPE Aruba Networks, güvenli, kablolu (LAN) ve kablosuz LAN (WLAN) ağ alanında geniş deneyime sahiptir.

Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın