Lisanslama Çözümlerimiz

Bvf Bilgi Teknolojileri, lisanslama konusunda uzman bir ekiple size uygun lisanslama modelini belirlemede, ayrıca satın almış olduğunuz lisanslar ile ilgili danışmanlık hizmetlerini vermektedir. Microsoft Lisanslama işlemleri sırasında ihtiyaçlarınıza yönelik OLV (Sahip olma) OVS ( Kiralama) , Enterprise, seçeneklerinden birini tercih etme aşamasında Lisanslama Kadromuz sizinle birlikte çalışmaktadır. Özellikle Microsoft ürünlerinin Kurumsal Lisanslamaları konusunda Microsoft SAM (Yazılım Envanter Yönetimi ) gereksinimlerini yerine getirmiş sertifikalı bir Yazılım Lisanslama ekibi ile aşağıdaki konularda hizmet vermektedir.

– Uygun ve Doğru Lisanslama modelinin belirlenmesi
– Mevcut lisans envanterinin çıkartılması
– Eksik lisans maliyetinin rapor halinde sunulması
– Oluşturulan lisans envanterinizin takip edilip uygun zamanlarda yenilenmesi
– Uygulanan modelde kullanılan ürünlerin bilgilendirme ve danışmanlık hizmetleri

Microsoft tarafında olduğu gibi Adobe ve Autodesk lisanslama konusunda da sizlere hizmet vermekteyiz.

Microsoft

Çözümlerimiz

Bvf Bilgi Teknolojileri lisanslama konusunda kurulduğu yıldan bu yana yaptığı çalışmalarda elde ettiği bilgi birikimini sürekli yenilenen modelleriyle geliştirmektedir, her firma için ayrı bir model oluşturarak en ekonomik ve ideal çözümü sunmaktadır. Bu çalışmalarda firmanın ihtiyacı kadar lisansı satın alması ve uygun lisanslama yapılması hedeflenmektedir. Microsoft ile gerçekleştirdiği çözüm ortaklığı kapsamında Yazılım Envanter Yönetimi (SAM) danışmanlığı yapmakta, en güncel lisanslama modellerini uygun çözümlerle firmalara özelleştirirken, firma yetkililerini bu konuda bilgilendirmektedir.

Adobe

Çözümlerimiz

Fotoğraf. Video. Tasarım. Kullanıcı Deneyimi. 3D ve Artırılmış Gerçeklik (AR). Creative Cloud; Adobe’un fotoğrafçılık, tasarım, video, web, kullanıcı deneyimi ve daha fazlasına yönelik 20’den fazla masaüstü uygulaması, mobil uygulama ve hizmetten oluşan bir koleksiyonudur. Photoshop ile fikirlerinizi yepyeni yerlere taşıyabilir, Fresco ile çizim yapabilir ve boyayabilir, 3B ve AR için tasarımlar yapabilirsiniz. Creative Cloud ile hayal gücünüzün sizi götürdüğü her yerde ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilirsiniz.

Autodesk

Çözümlerimiz

Autodesk’in Yapı Tasarımı, İnşaat Altyapısı ve İnşaat Yazılımları için entegre araçları ile konsept tasarımdan analize, dokümantasyondan görselleştirmeye kadar tüm inşaat süreçlerini koordineli yönetebilirsiniz. 3B tasarım iş akışlarının gücü ile etkili tasarımlar yapabilir, aşina olduğunuz CAD tabanlı işlemleri birleştirebilir ve Entegre araçlar sayesinde diğer yazılımlara erişim sağlayarak rekabet gücünüzü koruyabilirsiniz.