HAKKIMIZDA

Bvf bilgi teknolojileri Yapı ve Danışmanlık Ltd. Şti., yenilikçi fikirleri, profesyonel kadrosu ve geniş bilgi birikimi ile sektörde fark yaratmak için 2019 yılında yolculuğuna başlamıştır. Kuruluşundan bu yana müşterilerimize sonsuz iş coşkusu ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

BVF, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarırken altyapı, network, güvenlik, bulut, bilişim, mobil ve büyük veri için yaratıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkartmayı hedeflemiştir. Profesyonel kadromuz, güçlü organizasyonumuz ve başarıya olan inancımız ile BVF kurulduğu ilk günden beri oluşturduğu ilkleri sunma, öncü olma ve liderlik etme özelliklerini tüm gayretiyle geliştirmeye devam edecektir.

Misyon

Yeteneklerimiz ve enerjimizle faaliyette bulunduğumuz Bilgi Teknolojileri alanında müşterilerimizin hayatına değer katacak çözümler üreterek mükemmel hizmet ve servis sunmak.

Vizyon

Şirket ve Kalite Hedeflerimiz Doğrultusunda tüm müşterilerimizi partnerimiz olarak görerek beklentilerin ötesinde değer yaratacak ürün ve hizmet sunmak, sektörde örnek ve öncü bir kuruluş olmaktır.

Değerlerimiz

Kültürel ve insani değerlere sahip çıkarak tüm süreçleri güven, şeffaflık, adil yaklaşım ve samimiyetle yönetiyoruz.Başarının mutlu takım arkadaşları ve müşteriler ile elde edildiğine, yaşam boyu öğrenmeye ve sürekli gelişime inanıyoruz.Her kurumun farklı bir karakteri, ruhu, değerleri ve hedefleri olduğunu biliyoruz ve bu anlayışla her müşterimize özel, uçtan uca katma değer sağlayan hizmetler sunuyoruz.