Bulut Sistem Çözümlerimiz

Bulut Bilişim her geçen gün artan ve küreselleşen rekabet koşulları ve içinde gerek risk gerekse çeşitli fırsatları barındıran belirsizlik ortamında işletmelerin iş yapış şekillerini bulutun sağladığı imkânlarla değiştirerek onlara daha esnek, verimli, çevik ve müşteri odaklı olmalarını sağlayan inovatif bir dönüşüm sürecidir.

BVF Bilgi Teknolojileri,  konusunda uzman kadrosuyla bulut yapılarına entegrasyon sürecinde uçtan uca danışmanlık ve teknik destek hizmeti vermektedir.

Bulut Çözümleri Size Ne Sağlar?

Kritik iş uygulamalarınızı çalıştırdığınız sistemi, bulut bilişim üzerinden altyapı gerekliliklerine uygun olarak oluşturur böylece çalışmalarınıza kesintisiz ve performans problemi yaşamadan devam edebilirsiniz.
Kullanmakta olduğunuz farklı uygulamalarınız için farklı bulut bilişim altyapılarıyla tamamen ihtiyacınız olan hizmeti aldığınızdan emin olursunuz. İhtiyaçlarınıza uygun bulut hizmet alternatifleri ile iş süreçlerinizde katma değer sağlarsınız.
İlk yatırım maliyeti olmadan bulut bilişim teknolojilerinden hızlıca faydalanmaya başlar ve bulut bilişim teknolojilerinin sağladığı esneklik, hızlılık, verimlilik, ölçeklenebilirlik gibi avantajların tamamından faydalanabilirsiniz.
Bulut hizmetlerine ek olarak sunduğumuz yönetilen hizmetler ve danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında asıl işinize odaklanıp rekabet avantajı sağlarsınız.