BVF Adobe Yetkili Satış Ortağıdır

Mizanpaj tasarımınızda bir sonraki sayfa.

Kitaplar, dijital dergiler, e-kitaplar, posterler, etkileşimli PDF’ler ve daha birçok içeriği oluşturmak ve yayınlamak için ihtiyacınız olan tüm araçlarla projeleri daha hızlı başlatın.

Dijital yayınlar. Göz kamaştıran etkileşimler.

Sesler, videolar, slayt gösterileri ve animasyonlar ile dikkat çeken dijital dergiler, e-Kitaplar ve çevrimiçi etkileşimli belgeler oluşturun. InDesign, tasarım öğelerinizi kolaylıkla yönetmenizi ve her türlü formatta sürükleyici deneyimleri hızla geliştirmenizi sağlıyor.

Ekibinizin birlikte çalışabilmesini sağlayın

Ekipler halinde çalışmak için geliştirilen araçlarla tasarım süreçlerinizi kolaylaştırın. Geliştirilmiş İnceleme İçin Paylaş ile birlikte çalışma hızınızı 3 kat artırın. Uygulama ayrıca, Adobe Creative Cloud ve Experience Manager ile entegre çalışarak projeleriniz genelinde içerik, font ve grafik paylaşabilmenizi sağlar.

Güçlü bir iz bırakan basılı eserler yaratın

Kırtasiye malzemelerinden el ilanlarına, posterlerden broşürlere, yıllık raporlardan dergi ve kitaplara kadar her şeyi tasarlayın. Profesyonel mizanpaj ve dizgi araçlarıyla şık tipografi, zengin grafikler, görüntüler ve tablolar içeren çok sütunlu sayfalar oluşturabilirsiniz.