BVF Adobe Yetkili Satış Ortağıdır

Artık iş birliği süper güçleriniz var.

Daha fazla ortamı aşan, daha fazla uygulamayı kapsayan, daha büyük fikirleri ateşleyen ve herkesin web’de ve dünyanın her yerinden bağlantıda kalmasını sağlayan yeni bir yaratıcı iş birliği çağı başlıyor.

 

Bağlantılı yaratıcılığın çağına hoş geldiniz.

En yeni sürümümüz, iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle, paylaşılan bulut belgelerinde, oluşturduğunuz her yerden çevrimiçi olarak iş birliği yapma olanağınızı artırır. Artık ekibiniz aynı dosyaları aynı anda düzenleyebilir. Uygulamalarınızda ve web’de daha hızlı geri bildirim verin ve alın. En yeni yaratıcı öğeleri ve kitaplıkları herkesle paylaşın ve iş akışınızı izleyin. Hep birlikte.

 

CREATIVE CLOUD LIBRARIES

Sürekli muhteşem deneyimler yaratın.

Creative Cloud Libraries ile tasarımlarınızı markanızla uyumlu ve güncel tutun. Renkleri, karakter stillerini, logoları, görüntüleri ve daha fazlasını, arama yapması ve ekibinizle paylaşması kolay kitaplıklarda, favori uygulamalarınızda ve daha fazlasında düzenleyin.

Dilediğiniz yerde en iyi çalışmalarınızı yaratın.

Bulut belgeleriyle tüm aygıtlarda işlerinize erişin, düzenleyin ve kaydedin. Diğer kişileri doğrudan Adobe XD, Photoshop, Illustrator ve Fresco’da düzenleme yapmaya davet edin.

Daha hızlı geri bildirim alın.

XD ve Adobe’den inceleme bağlantıları oluşturun. Doğrudan Photoshop, Fresco ve Illustrator bulut belgelerine bağlantı paylaşın. Frame.io üzerinden canlı yorum eklemeyle Premiere Pro ve After Effects için gerçek zamanlı olarak geri bildirimi alın.

Üretkenliğe bağlanın.

Yeni özellikler ekleyin, görevleri otomatikleştirin ve araçlarınızı bağlayın. Eklentiler ve entegrasyonlar, Creative Cloud’u güçlü yollarla genişleterek bağlantıda kalmanızı ve üretkenliğinizi korumanızı sağlar.